MONITORIMI software për PC / MAC, TELEFONAT CELULAR, dhe tableta

SPYERA është më e fuqishme dhe undetectable software monitorimit! SPYERA ju ndihmon për të mbrojtur fëmijët tuaj dhe për të monitoruar punonjësit tuaj.
Spy Phone për Mobile PhonesSpy Phone për Mobile Phones

Spy Phone për Mobile Phones

SpyPhone Software për telefonat celularë monitorimit. Designed për iPhone, android, ferrë dhe Symbian telefonat e mençur.
Spy App për PllakatSpy App për Pllakat

Spy App për Pllakat

Tablet software monitorimit për prindërit dhe punëdhënësit. Designed për iPad, dhe Android Pllakat.

Spy Software për KompjuterSpy Software për Kompjuter

Spy Software për Kompjuter

software monitorimit të kompjuterit për prindërit dhe punëdhënësit. Designed për Windows PC dhe MAC
Shikoni të gjitha tiparet tona të mëdha të monitorimit

Jetojnë Dëgjimi Call

Phone Spy ju lejojnë të dëgjoni në të jetuar thirrje ndodh në telefon të synuar. Ju mund të merrni një alarm të fshehtë SMS. Nëse ju pastaj të telefononi synuar celular, ju do të shtohet në thirrje të jetojnë. Përgjimi thirrje është në dispozicion në Spyera vetëm. Konkurrentët nuk e ka këtë funksion! Shiko me shume

Dëgjimi Ambient

Me Spy Phone ju mund të dëgjoni se çfarë po ndodh rreth pajisjes. Kryerja e një thirrjeje të fshehur në telefon të synuar për të dëgjuar rrethinat telefonat ', si një mjet përgjimi (Bisedat në dhomë, etj). Real Time ambientit të dëgjuarit është në dispozicion në Spyera vetëm. Konkurrentët nuk e ka këtë funksion!

Multimedia Files

Telefoni SPYERA Spy upload gjitha fotot e marra nga pajisja të synuar te llogaria juaj e internetit. Shikoni imazhin e kamera, files audio, video fotografi, wallpapers, etj. distanca në llogarinë tuaj web. Shiko me shume

Spy në VoIP Apps

Instant messaging nuk është vetëm për tekstin dhe fotot më. VOIP është gjithashtu çelësi. Kjo është arsyeja pse për të gjitha thirrjet VOIP që janë bërë në SPYERA pajisjen synuar do të ju jap shkrimet e thirrjes VOIP.

Thirrjet VoIP Record

Kur përdoruesi objektiv të bëjnë ose të marrin thirrje VoIP atëherë këto thirrje do të regjistrohen automatikisht dhe ngarkuar në llogarinë tuaj web për ju për të dëgjuar ose për të shkarkuar vonë për dëgjim offline.

Jetojnë Regjistrimi Call

Regjistro çdo telefonatë e bërë në ose nga telefonin celular të synuar. Regjistrojnë të gjitha thirrjet ose të zgjedhin numrat e telefonit që do të regjistrohen automatikisht. SPYERA dërguar thirrjet e regjistruara në llogarinë e internetit të dëgjohen më vonë. Shiko me shume

Ambient Recording

telefon spiun remotely mundësojë mikrofon pajisjen synuar dhe të dëgjojnë përreth. rekord (menjëherë ose të planifikuara) rrethinat e saj. Regjistruar fotografi Ngarkimet te llogaria juaj e internetit. Në vend të dëgjuar atë të jetojnë, ju mund të dëgjoni fotografi të regjistruar në çdo kohë që ju dëshironi.

Location Tracking

SPYERA telefon spiun software Përdorimi GPS pozicionimin për të treguar koordinatat e pajisjes. Location lidhur hartën brenda llogarinë tuaj web dhe të shfaqin një rrugë të udhëtimit ndërmjet periudhave të caktuara kohore.

Keylogs Capture

tipar tonë Keylogger regjistron të gjithë historinë keystroke të kërkesave të përcaktuara. Kjo log Encrypted i tasteve kapur automatikisht Ngarkimet te llogaria juaj e internetit për ju për të parë dhe shkarkim.

Spy në Kamera

Fshehurazi kthehet në të dy mic dhe kamera, duke e lejuar ju që të shihni dhe dëgjoni rrethinat e pajisjen synuar në kohë reale. Të kapur imazhe të gjalla nga kamera e telefonit të synuar.

Spy në IM Chats

telefon spiun mund të spiunuar në Facebook, WhatsApp, BBM, GJILPERE, SKYPE, LINJË, Viber, WeChat, Hangouts, Yahoo Messenger, Snapchat, OBSH, telegram, Eshkë dhe iMessage. Lexoni të gjitha mesazhet përfshirë stickers, Statusi, profilet, pictures, vende dhe emoticons. Shiko me shume

Track SMS Messages

Lexoni përmbajtjen e të gjitha mesazhet hyrëse dhe dalëse SMS. SPYERA kapur SMS sa më shpejt që është marrë për të bërë të mundur të lexuar SMS edhe në qoftë se përdoruesi fshirë ato.

Track E-mail

Spyera kap të gjitha emailat dhe dërguar në llogarinë tuaj web, edhe në qoftë se përdoruesi fshini ato ju do të keni një kopje në llogarinë tuaj web. Nëse adresa e-mail-i është në librin e telefonave adresave, emri i kontaktit do të jetë në dispozicion.

Alert Wizard

Gatishmëri Wizard ju lejon të specifikojë kriteret që do të rezultojë në njoftimin duke gjeneruar për ju në pult, ose dërguar te ju me e-mail.

Spy në App Aktivitetet

Me software spiun telefon ju mund të shihni aktivitetin e aplikimit dhe e di saktësisht se çfarë ata instaluar, përdorim, dhe kur ata të hequr atë. Kjo do të ju lejojnë të merrni qasje të plotë në një pasqyrë të plotë të asaj se si ata janë duke përdorur telefonin e tyre.

më të mirë software monitorimi i shitjes. Ofron çdo gjë që ju duhet për të zbuluar sekretet!

Në dispozicion për:

Android Spy App
iPhone Spy App
Android Spy App
Nokia Spy App
Dritaret Spy Software
MAC Spy Software


Blej tani

Në dispozicion për shkarkim të menjëhershëm


Dhe karakteristika edhe më shumë

Shih Libri i adresave

Get libër të tërë të adresave me të gjithë emrat, numrat e telefonit, email etj.

Shih Telefononi Historik

Historia Shiko thirrje dhe për të marrë emrin e kontaktit nga libri i adresave. Koha, Kohëzgjatja dhe numri.

Historia web

Aktiviteti browsing Track dhe faqet bookmarked web në shfletues të telefonit.

Njoftimi Sim

Marrë njoftim kur card përdorues ndryshimi sim.

Device Ndryshimi

Për të mbrojtur investimet tuaja, SPYERA ju lejon të lëvizë software për ndonjë pajisje të tjera të mbështetur.

Remote Control

Manage software tuaj SPYERA distanca në llogarinë tuaj web.

Lehtësinë e përdorimit

SPYERA është e thjeshtë për të instaluar dhe përdorur, zakonisht brenda 2-3 minuta.

Platforma Ndryshimi

Ju mund të lëvizin ju software midis platformave të ndryshme.

undetectable

SPYERA është një aplikim i fshehur spiun, dhe nuk mund të jetë i dallueshėm.

Remote Uninstall

SPYERA mund të uninstall nga distanca në llogarinë tuaj web.

Remote Update

SPYERA mund të merrni më të reja të reja nga serveri distanca.

Aktiviteti aplikimi

SPYERA mund të zbulojë Instalo, Uninstall dhe përdorimin e aplikacioneve në pajisjen.

Spoof SMS

Dërgoni një SMS padukshme nga telefoni synuar për çdo numër që ke dhënë.

siguri

AES / PKI Encryption, HTTPS encryption në të dhënat tuaj.

Kontrolloni Nivelet Battery

Kontrolloni nivelet bateri distanca në llogarinë tuaj web.

Njoftimi Call

Get njoftohet kur një numër ju specifikoni thirrje apo të quhet.

 • I testuar çdo pagese të vetme spiun në internet dhe unë mbajtur duke përdorur Spyera viti 2011. I rinovuar llogarinë time 3 kohët. Arsyeja kryesore që unë jam duke përdorur Spyera është thirrja përgjimin. Vetëm Spyera mund të ofrojnë thirrje zënie. Edhe unë si të reja të largëta e cila është karakteristika e madhe. Përdorues im objektiv të marrë çdo përditësim të vetme të WhatsApp. Konkurrentët duhet ri-instalimin përsëri dhe përsëri për përditësime. Ajo qesharake kur ju keni kohë të kufizuar për të hyrë fizike objektivi telefonit. Në Spyera I thjesht klikoni përditësim të largët në llogarinë time internetit. Të gjitha të bërë.

 • Djali im ka një shok klase janë duke folur për prerjen veten e tyre dhe dërgimin e fotografi të kyçet e duarve të tyre scarred mbrapa dhe me radhë me njëri-tjetrin ... të gjitha këto vetëm më pak se dy javë pas një tjetër Spencerport, NY studenti ka bërë vetëvrasje. Kam filluar të përdorin Spyera për të mbajtur një sy në të dy prej tyre dhe ndoshta të shmangur një vdekje të pakuptimtë dhe të parakohshme. Çdo gjë punon si pritet. Big falë Spyera.

 • Problemi im ishte se përdoruesi gjithmonë të vendosur BBM tij kurrë nuk për të kursyer chat histori. Pas hulumtimit të gjatë dhe duke u përpjekur shumë SpyPhone tjera kam gjetur se Spyera është e vetmja kompani mund të kapur të BBM edhe kur ndryshoni cilësimet përdorues me Save Historisë Never. E vleresoj. I instaluar në një Blackberry 9930. My web load llogari me ton të mesazheve BBM, sms dhe shumë shkrimet e tjera në disa orë. Unë do të doja të falënderoj të Spyera për këtë softuer të madh.

 • Unë pashë Spyera në një kanal lajmesh një kohë më parë. Unë kurrë nuk e imagjinoni se një ditë unë do të të duhet Spyera. Gjyshi im kanë vështirësi për të gjetur shtëpi. Ai humbet frekuencën dhe të gjithë anëtarët e familjes të shqetësuar në lidhje me këtë. Ne vendosëm për të blerë lirë telefon Android. Pastaj ne të instaluar Spyera në këtë telefon për të ndjekur gjysh tim. I rinovuar abonimin tim vjetor 3 herë dhe unë jam shumë i lumtur me Spyera. Faleminderit shume.

 • Më pëlqen mënyra Spyera marrë update për versionin më të fundit. Remote përditësim është e madhe. Me telefon spiun pjesa më e vështirë është të qasjes në telefon të synuar. Me përditësimin e largët I arrihen pajisjen synuar një herë një vit më parë dhe që atëherë unë jam duke përdorur përditësim të largët për të marrë karakteristika të fundit. Problemi i vetëm unë kam me spyera ndonjëherë është mbështetur reagimin e ekipit ditën tjetër apo edhe nganjëherë dy ditë më vonë. Mbështetje nevojë për disa përmirësime. Pjesa tjetër e shërbimit është e përkryer.

Llogaria web

Web Based Kontrolli dhe Monitorimi

Silent Sync feature
tipar Silent Sync

Get aktivitetet e gjithë telefonit te llogaria juaj e internetit

SPYERA ngarkoni aktivitetet e gjithë telefonit për llogari të sigurt tuaj web. shkrimet Ngarkimi është fshehur tërësisht dhe mund të bëhet nga çdo metodë lidhjes në dispozicion – Wi-fi, ose Rrjeti i të Dhënave. Ju mund të vendosni ngarkimi intervali kohor nga çdo 1 orë për çdo 24 orë në panelit të kontrollit tuaj web.
Hidden Remote Control
Remote Control Hidden

Ndryshimi aplikimit Settings distanca

Kontrolli SPYERA settings nga web shfletuesin tuaj. Kontrollojnë çdo aspekt të funksionimit nga një qendër e komandës të centralizuar. Specifikoni se çfarë të dhënat e ju doni të shihni, mundësuar / disable ndonjë karakteristikat që ju dëshironi, ose menjëherë të gjetur objektivin. Të gjithë pa pasur nevojë për të prekur pajisjen.
Real time Analytics
Analytics kohë reale

Analiza dhe Administrim Shkarkimesh Faqerojtësa Fjalorë

Merr vigjilent kur emri yt përmendet në IM ose email bisedave. Ka thirrje nga numra të pazakonta apo të mbajtur në burim?
Definimi ngjarje të tilla si afërsia, fjalë kyçe ose numrat dyshimta ─ dhe e di çastit që ndodhin. të dhënat Flamuri për analizë të përshtatshëm.
Krijo raporte të shkarkohen.

pajtueshmëri

compatibility gjithanshëm ju lejon të lëvizë tuaj spiun app në mes të ndonjë pajisje të mbështetur dhe platformat

Android Spy App

Devices Android

 • Bërë për telefonat dhe tableta
 • All Android OS përfshirë v7.1.1
 • Root kërkon për disa tipare
Spy App për iPhone Apple, iPad - pajisjet iOS

iPhone & iPad

 • Bërë për iPhone dhe iPad
 • iOS deri në dhe duke përfshirë 10.2
 • Jailbreak Kërkon
Blackberry Spy App

ferrë

 • Bërë për telefonat dhe tableta
 • OS Blackberry deri në 7.x
 • OS v10 vjen së shpejti!
Spy kompjuter

Windows & mushama

 • Windows 7,8,10
 • MacOS Mavericks
 • MacOS Yosemite
 • MacOS El Capitan

Planet e Çmimeve

SPYERA është e mirë dhe çmim fituar software monitorimit për PC / MAC / Tablet dhe Mobile Phones në treg me çmime të përballueshme.
Ne kemi 3 versione të ndryshme të SPYERA. version SPYERA Computer është për PC apo MAC monitorimit, version Tablet është për spiunazh në iPad, dhe Android Pllakat. Smartphone version është për spiunazh në iPhone, android, ferrë, dhe telefonat Symbian. Ne gjithashtu kemi të gjitha në një version që punon edhe me PC / MAC, iPad / tableta Android dhe Smartphones në një llogari të vetme. Në qoftë se ju dëshironi për të spiunuar në PC / MAC, Tabletë dhe telefonat celularë në një llogari të vetme ne ju rekomandojmë gjithë në Një plan.

smart Phone

smart Phone

Spy App për Smart Phones
iPhone, android, ferrë, Symbian

 • 1 Licenca për Smart Phone
 • Save 60%

tabletë

tabletë

Spy App për Pllakat
iPad, iPad mini, Android Tablet

 • 1 Licenca për Tablet
 • Save 60%

kompjuter

kompjuter

Software Monitorimi
për Kompjuter
Windows PC, dhe MAC

 • 1 Licenca për PC / MAC
 • Save 60%

Money Back Guarantee

Money Back Guarantee

Nëse për ndonjë arsye ju nuk jeni të kënaqur me produktin tonë brenda 10 Ditët e blerjes, ne do të kthej paratë tuaja në mënyrë të plotë.

Pagesa Sigurt

Secure Pagesa Online

Ne përdorim 100% procesoni të sigurt dhe të verifikuar pagesa. Ne nuk mbajnë ndonjë informacion të kreditit në të gjitha. Ju do të jetë në gjendje për të shkarkuar çast pas urdhërimin.

Kënaqësi të konsumatorëve

Garanci Kënaqshmëria

Ne e kuptojmë pasojat e duke zbuluar, kështu SPYERA është projektuar nga toka deri në jetë undetectable dhe të punojnë në mënyrë të besueshme në mjediset më armiqësore.


FAQ Çmimeve

A është kjo një pagesë të vetme?

po, ajo është e ngarkuar një herë për gjatësinë licencës ju zgjidhni. abonim automatike është fakultative gjatë arka.

Si mund të shoh çmimet në monedhën time?

Ju lutem klikoni gjatësinë abonim ju dëshironi të blini. Në faqen tjetër ju do të shihni të gjitha monedhat.

A keni garanci para mbrapa?

po, Nëse për ndonjë arsye ju nuk jeni të kënaqur me produktin tonë brenda 10 Ditët e blerjes, ne do të kthej paratë tuaja në mënyrë të plotë.

Si të rinovojë abonimin tim?

Nëse ju nuk e mundësojnë opsion Auto Renewal gjatë check-out, ju keni nevojë për të vendosur një rend ën. Llogaritë rinovohet brenda 3 ditë nga data e skadimit, nuk ka nevojë për ri-instalimin.