За следење на софтвер за компјутер / МЕК, МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, и таблети

SPYERA е најмоќниот и невидливи за следење на софтвер! SPYERA ви помага да се заштити вашите деца и да ги следат вашите вработени.
Шпион Телефон за мобилни телефониШпион Телефон за мобилни телефони

Шпион Телефон за мобилни телефони

SpyPhone Софтвер за следење на мобилни телефони. дизајниран за iPhone, Андроид, капина и Symbian паметни телефони.
Шпион стан за таблетиШпион стан за таблети

Шпион стан за таблети

следење на софтвер таблета за родителите и работодавците. дизајниран за iPad, и Андроид Таблети.

Шпионски софтвер за компјутериШпионски софтвер за компјутери

Шпионски софтвер за компјутери

следење на софтвер Компјутер за родителите и работодавците. дизајниран за компјутер Windows и МЕК
Проверете сите наши големи можности за следење

Во живо слушање на повик

Шпион телефон да те слушам како да живеат повици се случува на целната телефон. Можете да примате тајна SMS алармирање. И така, ако ти се јавам на целната мобилен, ќе биде додадена на повик во живо. Повик за следење се достапни само Spyera. Натпреварувачите кои нема да ја имаат оваа функција! Види повеќе

слушање на амбиентниот

Со шпион Телефон може да се слушне она што се случува околу уредот. Направете скриен повик за целните телефон да се слуша околината на телефони ", како уред за прислушување (разговори во собата, итн). Во реално време амбиент слушање е достапна на Spyera само. Натпреварувачите кои нема да ја имаат оваа функција!

мултимедијални датотеки

SPYERA шпион телефон испратите сите фотографии направени од целните уред на вашиот веб-сметка. Проверете на камерата, аудио фајлови, видео фајлови, позадини итн. далечински на вашиот веб-сметка. Види повеќе

Шпион на VoIP апликации

Инстант пораки не е само за текст и слики повеќе. VOIP е исто така клучна. Затоа за сите VoIP разговори, кои се направени на SPYERA на целните уред ќе ви даде најавува на VoIP повик.

Снимање на VoIP повици

Кога цел корисникот да остварувате или примате VoIP повици тогаш овие повици ќе се автоматски снимени и подигнати на вашиот веб-сметка за да слушате или да го симнете подоцна за офлајн слушање.

Во живо повик за снимање

Снимање на сите повици направени или од целните мобилен телефон. Евиденција на сите повици или да изберете телефонски броеви да бидат снимени автоматски. SPYERA испрати снимени разговори на интернет сметка за да се слушаат подоцна. Види повеќе

амбиентниот снимање

Шпион телефон од далечина овозможи микрофонот на целните уред и ќе ги слуша околина. рекорд (веднаш или закажана) околината на тоа. Снимените датотеки подигнати на вашиот веб-сметка. Наместо на слушање да го во живо, можете да слушате снимени фајлови во секое време сакате.

локација Следење

SPYERA шпион телефон софтвер употреба GPS позиционирање за да се покаже на координатите на уредот. Локација поврзани на сајтот во вашиот веб-сметка и прикажување на патот на патување помеѓу одредени временски периоди.

Снимајте Keylogs

Нашите Keylogger функција евиденција на целиот удар историја на определени апликации. Ова енкриптирана на заробени тастатурата автоматски подигнати на вашиот веб-сметка за да ја видите и да ја преземете.

Шпионира камера

Тајно се врти и на микрофон и камера, овозможувајќи ви да се види и чуе околината на целните уред во реално време. Фати во живо слики од камерата на целната телефон.

Шпион на IM разговори

Шпион телефон може да шпионира за Фејсбук, WhatsApp, BBM, PIN, SKYPE, ЛИНИЈА, Viber, WeChat, Hangouts, На членот Yahoo Messenger, Snapchat, СЗО, телеграма, Тратот и iMessage. Прочитајте ги сите пораки, вклучувајќи налепници, статус, профили, слики, локации и емоции. Види повеќе

Песна СМС пораки

Ги читаат содржините на сите дојдовни и појдовни СМС пораки. SPYERA фаќање SMS штом тоа ќе се примени за да се овозможи читање SMS дури и ако корисникот се избришат.

Следење на E-mail

Spyera доловува сите e-mail и испратени до вашиот веб-сметка, дури и ако корисникот ги избришеш ќе имате копија на вашиот веб-сметка. Ако адресата на е-пошта е во телефони, адресар, името на контактот, исто така, ќе бидат достапни.

Волшебник за сигнализација

Волшебникот за сигнализација ви овозможува да одредите критериумите што ќе резултира со известување се генерира за вас на табла, или испратени до вас од страна на e-mail.

Шпион на App Активности

Со шпионски софтвер за телефон може да се види активност примена и знаат точно што се инсталира, употреба, и кога ќе го отстраните. Ова ќе ви овозможи да добиете целосен пристап до целосен преглед на тоа како тие ги користат своите телефони.

Најдобар софтвер за следење продажба. Нуди се што ви треба за да се открие тајни!

достапни за:

Андроид шпион стан
iPhone шпион стан
Андроид шпион стан
Nokia шпион стан
Windows шпионски софтвер
MAC шпион Софтвер


Купи сега

Достапни за итно преземање


Па дури и повеќе функции

Види Адресар

Добиете целиот адресар со сите имиња, телефонски броеви, пораки итн.

Види Историја на повици

Преглед на историјата на повик и да го добиете името на контактот од адресарот. Времето, времетраењето и бројот.

веб Историја

прелистување песна активност и обележани веб-сајтови во веб прелистувачот на телефонот.

Некој известување

Добијат известување кога корисникот промена на SIM картичката.

уред Менување

За да се заштити вашата инвестиција, SPYERA овозможува да се движите на софтвер со било кој друг уред поддржан.

Далечински управувач

Управување со вашиот софтвер SPYERA далечински на вашиот веб-сметка.

Леснотија на користење

SPYERA е едноставно да инсталирате и користите, обично во рок од 2-3 минути.

платформа промени

Можете да се движите сте софтвер помеѓу различни платформи.

undetectable

SPYERA е апликација Скриена шпион, и не може да се детектира.

Далечински Избриши

SPYERA може да деинсталирање далечински на вашиот веб-сметка.

Далечински ажурирање

SPYERA да се добијат нови ажурирања од серверот од далечина.

Активност апликација

SPYERA може да се открие Инсталирај, Избриши и употребата на апликациите на уредот.

измислен СМС

Прати SMS невидливи од целната телефон на било кој број ќе се определи.

безбедност

AES / PKI Енкрипција, HTTPS енкрипција на вашите податоци.

Провери нивото на батеријата

Проверете го нивото на батеријата далечински на вашиот веб-сметка.

повик за известување

Бидете известени кога голем број ќе се определи повици или се нарекува.

 • Јас тестирани секој шпион стан на интернет и јас ги користите Spyera од 2011. Јас обнови мојот профил 3 времиња. Главната причина јас сум со користење Spyera е повик за следење. Само Spyera може да понуди повик следење. Јас, исто така како далечински надградби што е одлично карактеристики. Мојата цел корисникот да се добие секој еден ажурирање на WhatsApp. Натпреварувачите треба повторно и повторно ре-инсталација за надградби. Тоа смешно кога имате ограничено време со физичкиот пристап на целните телефон. На Spyera јас едноставно кликнете далечински надградба на мојот веб-сметка. Се е готово.

 • Мојот син има соученик сме биле зборува за себе сечење и испраќање на фотографии од нивните лузни зглобовите и назад едни на други ... сето тоа само помалку од две недели по друг Spencerport, Њујорк студент се самоубил. Почнав да се користи Spyera да се внимава на двете од нив, а можеби се избегне уште еден бесмислен и предвремена смрт. Се работи како што се очекуваше. Голема благодарност до Spyera.

 • Мојот проблем е што корисникот секогаш постави неговиот BBM никогаш да се спаси историјата на разговорот. По долго истражување и се обидува многу други SpyPhone сфатив дека Spyera е единствената компанија која може да се фати BBM дури и кога прилагодувањата на корисникот промени со Save историјата никогаш не. го ценам тоа. Јас инсталиран на Blackberry 9930. Мојот веб оптоварување сметка со тони на BBM пораки, SMS и многу други се најавува за неколку часа. Јас би сакал да се заблагодарам на Spyera за оваа голема софтвер.

 • Видов Spyera на канал пред некое време. Јас никогаш не се замисли дека еден ден ќе треба Spyera. Мојот дедо имаат тешкотии да најдат дома. Тој се губи фреквенција и сите членови на семејството се загрижени за тоа. Решивме да ги купите најевтиниот Андроид телефон. Тогаш ние инсталиран Spyera на тој телефон да ги пратите на мојот дедо. Се обновува мојата годишна претплата 3 пати и јас сум многу среќен со Spyera. Благодарам многу.

 • Ми се допаѓа начинот Spyera добијат надградба на најновата верзија. Далечински надградба е голем. Со шпион телефон најтешкиот дел е пристап до целната телефон. Со далечински ажурирање што се пристапи целните уред едно време пред една година и оттогаш јас сум со користење на далечинскиот управувач ажурирање да се добие најновите карактеристики. Единствениот проблем имам со spyera понекогаш е поддршка одговор тим следниот ден или понекогаш дури и два дена подоцна. Поддршка треба некои подобрувања. Остатокот на услугата е совршен.

веб-сметка

Веб Врз основа за контрола и мониторинг

Silent Sync feature
Silent Sync функција

Земете сите активности на телефонот за да вашиот веб-сметка

SPYERA испратите сите активности на телефон на вашиот безбеден веб-сметка. Неуспешно логови се целосно скриени и може да се направи од било кој достапен метод на конекција – Wi-Fi, или податоци мрежа. Можете да го поставите качувањето временски интервал од секој 1 час на секој 24 часа на вашиот веб контролен панел.
Hidden Remote Control
Скриени далечински управувач

Променете ги прилагодувањата апликации од далечина

Контрола SPYERA поставувања од вашиот веб прелистувач. Контролираат секој аспект на работењето од централизирана командниот центар. Наведете што податоците што сакате да ја видите, Овозможи / оневозможи било која од функциите што сакате, или веднаш го лоцира на целта. Сите, без да се допре на уредот.
Real time Analytics
Во реално време Анализа

Анализа и сигнали

Да добиете предупредување кога вашето име се споменува во инстант пораки или e-mail разговори. Постојат телефонски повици од необични или задржани броеви?
Дефинирање на настани како близината, Клучни зборови или сомнителни броеви ─ и знаат инстант тие се случи. Знаме на податоци за практично анализа.
Креирај превземање извештаи.

компатибилност

Разновидни компатибилност овозможува да се движите вашиот шпион стан помеѓу ниту еден поддржан уреди и платформи

Андроид шпион стан

Андроид уреди

 • Направени за мобилни телефони и таблети
 • Сите Андроид оперативен систем, вклучувајќи v7.1.1
 • Корен бара за некои функции
Шпион стан за iPhone на Apple, iPad - iOS уреди

iPhone & iPad

 • Произведено за iPhone и iPads
 • iOS до и вклучувајќи 10.2
 • Jailbreak Потребна
Blackberry шпион стан

капина

 • Направени за мобилни телефони и таблети
 • BlackBerry OS до 7.x
 • OS V10 наскоро!
компјутер шпион

Windows & Мек

 • Windows 7,8,10
 • MacOS Маверикс
 • MacOS Yosemite
 • MacOS Ел Капитен

цените планови

SPYERA е најдобар и наградуван софтвер за PC следење / МЕК / Таблети и мобилни телефони на пазарот со пристапни цени.
Ние имаме 3 различни верзии на SPYERA. SPYERA компјутерски верзија е за следење PC или Mac, Таблет верзија е за шпионирање на iPad, и Андроид Таблети. Smartphone верзија е за шпионирање на iPhone, Андроид, капина, и Symbian телефони. Ние, исто така имаат сите на едно верзија која работи и со компјутер / МЕК, iPad / Андроид таблети и паметни телефони на една сметка. Ако сакате да шпионира за компјутер / МЕК, Таблети и мобилни телефони на една сметка, ние ќе ви препорачуваме Сите во еден план.

Smart телефон

Smart телефон

Шпион стан за паметни телефони
iPhone, Андроид, капина, Symbian

 • 1 Дозвола за Smart Телефон
 • Зачувај 60%

таблет

таблет

Шпион стан за таблети
iPad, iPad mini, Андроид таблет

 • 1 Дозвола за таблет
 • Зачувај 60%

Компјутер

Компјутер

за следење на софтвер
за компјутери
компјутер Windows, и MAC

 • 1 Дозвола за PC / Mac
 • Зачувај 60%

Пари гаранција за враќање

Пари гаранција за враќање

Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи во рамките на 10 дена од купувањето, ние ќе рефундирање на вашите пари во целост.

сигурна исплата

Безбедна онлајн плаќање

ние ги користиме 100% безбеден и потврдена исплатата процес на избори. Ние не поседуваат никакви информации за кредит на сите. Вие ќе бидете во можност да ја преземете веднаш по нарачка.

Задоволството на клиентите

задоволство на осигурување

Ние имаме разбирање за последиците да биде откриена, така SPYERA е дизајниран од земјата нагоре да бидат невидливи и да работат сигурно во повеќето непријателски средини.


цени Најчесто поставувани прашања

Дали е ова едно плаќање?

Да, тоа е еднократен надоместок за должината на лиценцата ќе го изберете. Автоматски претплата не е задолжително во текот на исходот.

Како можам да видам цените во мојата валута?

Ве молиме кликнете на должината на претплата сакате да ја купите. На следната страница ќе видите сите валути.

Дали имате пари гаранција за враќање на?

Да, Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашите производи во рамките на 10 дена од купувањето, ние ќе рефундирање на вашите пари во целост.

Како да се обнови мојот претплата?

Ако не му се овозможи опција за автоматско обновување при check-out, што треба да се постави цел обновување. Сметки обновени во 3 дена од денот на престанокот, не треба повторно инсталирање.