Spy Software për telefonat celularë dhe tableta

Spyera është më e fuqishme dhe undetectable telefon Spy Software!
Një ton e teknologjisë së përparuar në një aplikim të vetëm spiun

Dëgjimi live Call

Dëgjoni për të jetuar në thirrje ndodh në telefon të synuar. Ju mund të merrni një SMS alarm të fshehtë. Nëse ju pastaj të telefononi synuar celular, ju do të shtohet në thirrje të jetojnë. Përgjimi vëmendjen është në dispozicion në Spyera vetëm. Konkurrentët nuk e ka këtë funksion!

Ambient Dëgjimi

Dëgjoni se çfarë po ndodh rreth pajisjes. Bëni një thirrje fshehur me telefonin synuar për të dëgjuar rrethinat e telefonave ', si një pajisje përgjimi (bisedat në dhomë, etj). Real Time ambientit të dëgjuarit është në dispozicion në Spyera vetëm. Konkurrentët nuk e ka këtë funksion!

Multimedia Files

Spyera ngarkoni të gjitha fotografitë e marra nga pajisje të synuar për llogarinë tuaj web. Kontrolloni imazhin kamera, fotografi audio, video fotografi, wallpapers etj. distanca në llogarinë tuaj të internetit.

Spy në VoIP Apps

Mesazheve të menjëhershme nuk është vetëm në lidhje me tekstin dhe fotot më. VOIP është gjithashtu çelësi. Kjo është arsyeja pse për të gjitha thirrjet VOIP që janë bërë në Spyera pajisjes KUJT do të ju jap shkrimet e thirrjes VOIP.

Regjistrimi live Call

Regjistro Biseda telefonike fotografi si fshehur shëndoshë. Zgjidhni numrat e telefonit të të regjistrohen automatikisht. Spyera dërguar thirrjet e regjistruara në llogari të internetit për të dëgjohen më vonë.

Ambient Regjistrimi

Remotely mundësojë mikrofon të pajisjes synuar, rekord (menjëherë ose të planifikuara) rrethinat e saj dhe pastaj ngarkoni atë në llogarinë tuaj web. Në vend të dëgjuar atë jetojnë, ju mund të dëgjoni fotografi të regjistruar në çdo kohë që ju dëshironi.

Vendndodhja Ndjekja

Spyera përdorni GPS pozicionimin për të treguar koordinatat e pajisjes. Vendndodhja lidhur hartë brenda llogarinë tuaj web dhe të shfaqin një rrugë të udhëtimit në mes të periudhave të caktuara kohore.

Fjalëkalimi Grabber

Lexoni passcodes & fjalëkalimet e përfshira në Android, iPhone ose iPad, kështu që ju mund të hyni në shërbimet e tyre të drejtpërdrejtë. Mëso kredencialet e tyre login për Facebook, Skype, Eksitim, Emails…

Spy në IM

Spy në Facebook, WhatsApp, BBM, GJILPËRË, Skype, LINE, Viber, WeChat, Hangouts, Yahoo Messenger, Snapchat dhe iMessage. Lexoni të gjitha mesazhet përfshirë stickers, Statusi, Profilet, fotografi, vende dhe emoticons.

Track SMS Mesazhe

Lexoni përmbajtjen e të gjitha SMS hyrëse dhe dalëse. SPYERA kapur SMS sa më shpejt që është marrë për të bërë të mundur SMS lexuar edhe në qoftë se përdoruesi fshirë ato.

Track emailat

Spyera kap të gjitha e-mail dhe të dërgohen në llogarinë tuaj të internetit, edhe në qoftë se përdoruesi fshirjen e tyre ju do të keni një kopje në llogarinë tuaj të internetit. Nëse adresa e-mail-i është në librin e telefonat e adresave, Emri i kontaktit do të jetë në dispozicion.

Alert Wizard

Alert Wizard ju lejon të specifikojë kriteret që do të rezultojë në njoftimin duke u krijuar për ju në pult, ose dërgohet me e-mail.

Më e mirë e shitjes SpyPhone software. Ofron çdo gjë që ju duhet për të zbuluar sekretet!

Në dispozicion për:

Android app Spy
iPhone Spy App
Android app Spy
Nokia Spy App


Blej tani

Në dispozicion për shkarkim të menjëhershëm


Dhe edhe më shumë karakteristika

Shih Adresa Libri

Get tërë libër adresa me të gjithë emrat, Numrat e telefonit, email etj.

Shih Call Historia

Shiko të telefononi historinë dhe për të marrë emrin e kontaktit nga libri i adresave. Ora, kohëzgjatja dhe numri.

Historia Web

Track Aktiviteti shfletimin dhe bookmarked web faqet në ueb shfletuesin e telefonit.

Njoftimi Sim

Get njoftim kur ndryshimi përdorues SIM kartë.

Device Ndryshimi

Për të mbrojtur investimet tuaja, SPYERA ju lejon për të lëvizur software për ndonjë pajisje të tjera të mbështetur.

Remote Control

Manage software SPYERA distanca në llogarinë tuaj web.

Lehtësia e Perdorimit

SPYERA është e thjeshtë për të instaluar dhe përdorur, zakonisht brenda 2-3 minuta.

Ndryshimi Platform

Ju mund të lëvizin të ju software midis platformave të ndryshme.

Undetectable

SPYERA është një aplikim i fshehur spiun, dhe nuk mund të jetë i dallueshėm.

Remote Uninstall

SPYERA mund të uninstall nga distanca në llogarinë tuaj web.

Remote Update

SPYERA mund të merrni më të reja të reja nga serveri distanca.

Aktiviteti Aplikimi

SPYERA mund të zbulojë Install, Uninstall dhe përdorimin e Apps në pajisjen.

SMS shaka

Dërgoni një SMS padukshme nga telefoni synuar për çdo numër e keni dhënë.

Siguri

AES / PKI Kriptimi, Encryption HTTPS në të dhënat tuaja.

Kontrolloni Nivelet Bateria

Kontrolloni nivelet bateri distanca në llogarinë tuaj të internetit.

Call Njoftim

Get njoftohet kur një numër ju specifikoni thirrje apo quhet.

 • I testuar çdo app të vetme spiun në internet dhe unë mbaj duke përdorur Spyera vetëm që nga viti 2011. I rinovuar llogarinë time 3 kohët. Arsyeja kryesore që unë jam duke përdorur Spyera është thirrja përgjimin. Vetëm Spyera mund të ofrojnë thirrje zënie. Edhe unë si më të reja të largët që është karakteristikat e madhe. Përdoruesit e mia të synuar të marrë çdo përditësim të vetme të WhatsApp. Konkurrentët kanë nevojë për ri-instalimin përsëri dhe përsëri për përditësime. Është qesharake kur ju keni kohë të kufizuar për të qasjes fizike në telefon të synuar. Në Spyera Unë thjesht klikoni përditësim të largët në llogarinë time të internetit. Të gjitha të bërë.

 • Djali im ka një shok klase janë duke folur për prerje veten e tyre dhe dërgimin e fotografi të wrists e tyre scarred mbrapa me radhë dhe me njëri-tjetrin ... të gjithë e kjo vetëm më pak se dy javë pas një tjetër Spencerport, NY studenti kryer vetëvrasje. Unë fillova të përdorni Spyera për të mbajtur një sy në të dy prej tyre dhe ndoshta të shmangur një tjetër vdekje të pakuptimtë dhe të parakohshme. Çdo gjë punon si pritej. Big falë Spyera.

 • Problemi im ishte se përdoruesi gjithmonë të vendosur BBM e tij për të shpëtuar kurrë chat histori. Pas hulumtimit të gjatë dhe duke u përpjekur shumë spyphone tjetër kam gjetur se Spyera është e vetmja kompani mund të kapur BBM edhe kur settings ndryshim përdorues me Save Historia kurrë. E vleresoj. Kam instaluar në një Blackberry 9930. My ngarkesës llogari web me ton të mesazheve BBM, sms dhe shumë shkrimet të tjera në disa orë. Unë do të doja të falënderoj të Spyera për këtë softuer të madh.

 • Unë pashë Spyera në një kanal të lajmeve një kohë më parë. Unë kurrë nuk imagjinohet se një ditë unë do të të duhet Spyera. Gjyshi im kanë vështirësi për të gjetur shtëpi. Ai merr humbur shpeshtësinë dhe të gjithë anëtarët e familjes të shqetësuar në lidhje me këtë. Ne vendosëm për të blerë telefonin më të lirë Android. Pastaj ne instaluar Spyera në atë telefon për të ndjekur gjysh e mia. I rinovuar abonimin tim vjetor 3 herë dhe unë jam shumë i lumtur me Spyera. Faleminderit shume.

Llogaria Web

Web Bazuar Kontrolli dhe Monitorimi

Silent Sync feature
Silent Sync tipar

Get të gjitha aktivitetet telefonin e te llogaria juaj e internetit

SPYERA ngarkoni aktivitetet gjitha telefon për llogarinë tuaj të sigurt web. Ngarkimi shkrimet është tërësisht e fshehur dhe mund të bëhet nga çdo metodë e lidhjes në dispozicion – Wi-fi, apo Rrjeti i të Dhënave. Ju mund të vendosni intervalin e kohës ngarkimi nga çdo 1 orë për çdo 24 orë në panelit të kontrollit tuaj web.
Hidden Remote Control
Fshehur Remote Control

Ndryshimi Zbatim Settings Remotely

Paneli i Kontrollit SPYERA nga shfletuesve të internetit. Kontrollojnë çdo aspekt të funksionimit nga një qendër të centralizuar të komandës. Specifikojë se çfarë të dhënat që ju doni të shihni, të mundësojë / çaktivizoni ndonjë karakteristikat që ju dëshironi, ose menjëherë gjetur objektivin. Të gjithë pa pasur nevojë për të prekur pajisjen.
Real time Analytics
Analytics kohë reale

Analiza dhe Administrim

Get vigjilent kur emri yt përmendet në IM ose email bisedave. Ka thirrje nga numra të pazakonshme apo të mbajtur në burim?
Definimi ngjarje si afërsia, fjalë kyçe ose numrat e dyshimtë ─ dhe e di çast që të ndodhë. Dhënat Flamuri për analizë të përshtatshëm.
Krijo raporte shkarkueshme.

Pajtueshmëri

Compatibility gjithanshëm ju lejon të lëvizë spiun app tuaj në mes të ndonjë pajisje të mbështetur dhe platformave

Android app Spy

Devices Android

 • Made për telefonat dhe tableta
 • All Android OS v6.0, duke përfshirë
 • Root kërkon për disa karakteristika të
Spy App për iPhone Apple, iPad - pajisjet iOS

iPhone & iPad

 • Made për iPhone dhe iPad
 • iOS deri në dhe duke përfshirë 9.1
 • Jailbreak Kërkon
Blackberry App Spy

Ferrë

 • Made për telefonat dhe tableta
 • Blackberry OS deri në 7.x
 • OS V10 vjen së shpejti!
Symbian app Spy

Symbian

 • Symbian S60 Phones
 • Symbian Anna
 • Symbian Belle

Planet e Çmimeve

SPYERA është e mirë dhe fituar çmimin telefonin celular app spiun në treg me çmime të përballueshme.
Ne kemi 3 versione të ndryshme të SPYERA. Version tabletë është për spiunazh në iPad, dhe Android Pllakat. Version Smartphone është për spiunazh në iPhone, Android, Ferrë, dhe telefonat Symbian. Ne gjithashtu kemi të gjitha në një version që punon si me iPad / Tableta Android dhe Smartphones në një llogari të vetme. Nëse ju dëshironi për të spiunuar Tablet dhe Cell Phones në një llogari të vetme që ne të gjithë ju rekomandojmë në një plan.

Tabletë

Tabletë

Spy App për Pllakat
iPad, mini iPad, Tablet Android

 • 1 Licenca për Tablet
 • Përfshin Password Cracker (vlen $69)
 • Ruaj 60%

Smart Phone

Smart Phone

Spy App për Smart Phones
iPhone, Android, Ferrë, Symbian

 • 1 Licenca për Smart Phone
 • Përfshin Password Cracker (vlen $69)
 • Ruaj 60%

Money Back Guarantee

Money Back Guarantee

Nëse për ndonjë arsye nuk jeni të kënaqur me produktin tonë brenda 10 Ditët e blerjes, ne do të kthyer paratë tuaja në mënyrë të plotë.

Pagesa Sigurt

Sigurt Pagesa Online

Ne përdorim 100% të sigurt dhe të verifikuar procesoni pagesa. Ne nuk do të mbajë asnjë informacion krediti në të gjitha. Ju do të jenë në gjendje për të shkarkuar menjëherë pas urdhërimin.

%100 Kënaqësi të konsumatorëve

Kënaqshmëria Guarantee

Ne e kuptojmë pasojat e duke u zbuluar, kështu SPYERA është projektuar nga toka deri në jetë undetectable dhe për të punuar në mënyrë të besueshme, në mjediset më armiqësore.


Çmimet FAQ

A është kjo një pagesë të vetme?

Po, ajo është e ngarkuar një herë, për kohëzgjatjen e licencës ju zgjidhni. Abonim automatike është fakultative gjatë arkë.

Si mund të shoh çmimet në monedhën time?

Ju lutem klikoni gjatësinë abonim që ju dëshironi të blini. Në faqen tjetër ju do të shihni të gjitha monedhat.

A ke para mbrapa garanci?

Po, Nëse për ndonjë arsye nuk jeni të kënaqur me produktin tonë brenda 10 Ditët e blerjes, ne do të kthyer paratë tuaja në mënyrë të plotë.

Si të rinovojë abonimin tim?

Nëse ju nuk e aktivizoni opsionin Auto Ringjalljes gjatë check-out, ju duhet të vendosni një qëllim-ën. Llogaritë rinovohet brenda 3 ditë nga data e skadimit, nuk ka nevojë për ri-instalimit.