Шпионски софтвер за мобилни телефони и таблети

Spyera е најмоќната и невидливи шпион телефон софтвер !
А тон на напредна технологија во еден шпион апликација

Во живо Повик слушање

Се слуша во да живеат повици се случува на целните телефон. Можете да добиете тајната на SMS алармирање. Ако тогаш се јавите на целни мобилни, ќе биде додадена на живи повик. Повик следење е достапен на Spyera само. Конкуренти не ја имаат оваа функција!

Амбиент за слушање

Слушаат она што се случува околу уредот. Направете скриени повик до целната телефон за слушање околина телефони, како bugging уред (разговори во соба, итн). Во реално време амбиент за слушање е достапна на Spyera само. Конкуренти не ја имаат оваа функција!

Мултимедијални датотеки

Spyera испратите сите фотографии направени од целните уред на вашиот веб-сметка. Проверете фото апарат на сликата, аудио фајлови, видео фајлови, позадини итн. далечински на вашиот веб-сметка.

Шпион на VoIP апликации

Инстант пораки не е само за текст и слики повеќе. VOIP е исто така клучна. Тоа е зошто за сите VOIP повици , кои се направени на целните уред Spyera ќе ви даде логови на VOIP повик.

Во живо Снимање на повици

Рекорд телефонски разговор како скриен звучна датотека. Изберете телефонски броеви да се снима автоматски. Spyera испрати снимени разговори на веб-сметка да биде слушнат подоцна.

Амбиент за снимање

Далечински овозможи микрофон целните уред е, рекорд (веднаш или закажано) околината на него, а потоа го испратите на вашиот веб-сметка. Наместо слушање во живо, можете да слушате снимени фајлови во секое време сакате.

Локација Следење

Spyera користат GPS позиционирање за да се покаже координатите на уредот. Локација поврзани мапата во вашиот веб-сметка и прикажување на патот на патување помеѓу одредени временски периоди.

Лозинка грабител

Прочитајте ги шифри & Лозинките кои се содржат во било Андроид , iPhone или iPad, па можете да пристапите до своите услуги директно. Научат нивните најава ингеренциите на Facebook, Skype, Твитер, Пораки…

Шпион на инстант пораки

Шпион на Фејсбук, WhatsApp, Месинџер, PIN, SKYPE, ЛИНИЈА, Viber, WeChat, Hangouts, На членот Yahoo Messenger, Snapchat и iMessage. Прочитајте ги сите пораки вклучувајќи налепници, статус, профили, слики, локации и емоции.

Ги пратите SMS пораки

Ги читаат содржините на сите дојдовни и појдовни SMS пораки. SPYERA фаќање СМС штом тоа ќе е примена за да се овозможи читање на SMS дури и ако корисникот се избришат.

Ги пратите Е-пошта

Spyera доловува сите e-mail и испратени до вашиот веб-сметка, дури и ако корисникот ги избришете ќе имате копија на вашиот веб-сметка. Ако e-mail адреса е во телефони адресар, името на контактот, исто така, ќе бидат достапни.

Алармирање волшебникот

Волшебникот сигнализација ви овозможува да одредите критериумите што ќе резултира со известување се генерирана за тебе на табла, или испратени до Вас по e-mail.

Најдобро продаваните spyphone софтвер, и нуди се што ви треба за да се открие тајни!

Достапни за:
Android Spy AppiPhone Spy AppAndroid Spy AppNokia Spy App

Купи веднаш

Достапни за итно преземање

Па дури и повеќе функции

Види Адресар

Добие целиот адресар со сите имиња, телефонски броеви, пораки и сл.

Видете Повик Историја

Прикажи јавете се на историјата и да добијат името на контактот од адресарот. Времето, времетраењето и бројот.

Веб Историја

Песна прелистување и обележани веб-сајтови во веб прелистувачот на телефонот.

Некој Известување

Добие известување кога корисникот промена на SIM картичката.

Уред Промена

Да се ​​заштити вашата инвестиција, SPYERA ви овозможува да се движи на софтвер со било кој друг уред поддржува.

Далечински управувач

Менаџирање на твојата SPYERA софтвер далечински на вашиот веб-сметка.

Леснотија на користење

SPYERA е едноставно да инсталирате и користите, обично во рок од 2-3 минути.

Платформа Промена

Можете да се движите вие ​​софтвер помеѓу различни платформи.

Undetectable

SPYERA е скриена шпион апликација, и не може да се детектира.

Далечински Избриши

SPYERA може да деинсталирање далечински на вашиот веб-сметка.

Далечински Ажурирање

SPYERA да добијат нови ажурирања од серверот од далечина.

Апликација активност

SPYERA може да се открие Инсталирајте, Избриши и користење на апликации на уредот.

Измислен СМС

Испрати е невидлив SMS порака од целните телефон кон било кој број ќе се определи.

Безбедност

AES / ПКИ Енкрипција, HTTPS енкрипција на вашите податоци.

Проверете батерија нивоа

Провери нивото на батеријата далечински на вашиот веб-сметка.

Јавете Известување

Се известени кога голем број ќе се определи повици или се нарекува.

 • Јас тестирани секој шпион стан на интернет и јас ги користите Spyera само од 2011. Јас обновената мојата сметка 3 пати. Главната причина јас сум со користење Spyera е повик следење. Само Spyera може да понуди повик следење. Јас, исто така како далечински надградби што е одлично карактеристики. Мојата цел корисник добие секој ажурирање на WhatsApp. Натпреварувачите треба повторната инсталација повторно и повторно за надградби. Тоа смешно кога ќе имаат ограничено време на физички пристап на целните телефон. На Spyera јас едноставно кликнете далечински ажурирање на мојот веб-сметка. Сето тоа е направено.

 • Мојот син има соученик се зборува за сечење себе и испраќање на слики на нивните одбележуваат зглобовите и назад едни на други ... сето ова само помалку од две недели по друг Spencerport, NY студент извршил самоубиство. Почнав користат Spyera да се внимава на нив и можеби се избегне уште една бесмислени и прерана смрт. Се работи како што се очекуваше. Голема благодарност до Spyera.

 • Мојот проблем беше тоа што корисникот секогаш се постави неговиот Месинџер никогаш да се спаси разговарате историја. По долго истражување и се обидува многу други spyphone сфатив дека Spyera е единствената компанија може да се фати Месинџер дури и кога корисник подесувањата на промена со Зачувај Историја Никогаш. Јас го ценат. Јас инсталирав на Blackberry 9930. Мојот веб-сметка оптоварување со тони на BBM пораки, SMS и многу други се најавува неколку часа. Јас би сакал да им се заблагодарам на Spyera за овој голем софтвер.

 • Видов Spyera на канал пред некое време. Јас никогаш не се замисли дека еден ден јас ќе треба Spyera. Мојот дедо имаат тешкотии да најдат дома. Тој губи фреквенција и сите членови на семејството се загрижени за ова. Решивме да ги купите најевтиниот Андроид телефон. Тогаш ние инсталиран Spyera на тој телефон да ги пратите на мојот дедо. Јас обновената мојата годишна претплата 3 пати и јас сум многу среќен со Spyera. Фала многу.

Веб-сметка

Веб Врз основа за контрола и мониторинг

Silent Sync feature
Молчи Sync функцијата

Добие сите активности на телефонот на вашиот веб-сметка

SPYERA испратите сите активности на телефонот на вашиот сигурен веб-сметка. Качувањето логови е целосно скриени и може да се направи со сите расположливи метод на конекција – Wi-Fi, или мрежа на податоци. Можете да го поставите качувањето временски интервал од секој 1 час на секој 24 часа на вашиот веб контролен панел.
Hidden Remote Control
Скриени далечински управувач

Промена апликација Подесувања Далечинско

Контрола SPYERA поставки од вашиот веб прелистувач. Контролираат секој аспект на работењето од централизирана командниот центар. Прецизира колкав податоци што сакате да ја видите, Овозможи / оневозможи било карактеристики сакате, или веднаш се лоцира цел. Сите, без да ја допре уред.
Real time Analytics
Во реално време Анализа

Анализа и сигнали

Добиете предупредување кога вашето име е спомнато во IM или е-мејл разговори. Постојат разговори од необични или уапсено броеви?
Дефинираат настани како близината, клучни зборови или сомнителни броеви ─ и знаат инстант тие се случи. Знаме на податоци за практично анализа.
Создаде можност за превземање извештаи.

Компатибилност

Разновидни компатибилност ви овозможува да се движите вашиот шпион App помеѓу било кој поддржан уреди и платформи.

 • Направени за мобилни телефони и таблети
 • Сите Андроид оперативен систем, вклучувајќи v5.0.1
 • Направени за iPhone и iPads
 • iOS до и вклучувајќи 8.1.2
 • Jailbreak-от Потребна
 • Направени за мобилни телефони и таблети
 • BlackBerry OS до 7.x
 • OS V10 наскоро!
 • Symbian S60 телефони
 • Symbian Ана
 • Symbian Belle

Цените планови

Spyera е најдобар и наградуван мобилен телефон шпион стан на пазарот со поволни цени.
Имаме 3 различни верзии на Spyera. Spyera компјутер е за шпионирање на компјутер на Windows. Spyera таблет е за шпионирање на iPad, и Андроид Таблети. Spyera smartphone е за шпионирање на iPhone, Андроид, BlackBerry, и од Symbian телефони. Ако сакате да ја шпионираат компјутер, Таблета и мобилни телефони на една сметка ве Сите препорачуваме во еден план.

Компјутер

Spy Software for Windows PC

PC шпион на софтвер за Windows XP / Поглед / 7 и 8
Таблета

Spy App for Tablet

Шпион стан за iPad и Андроид Таблети
Smart Телефон

Spy App for Smartphone

Шпион стан за Андроид, iPhone, BlackBerry, и од Symbian телефони.
Money Back Guarantee

Пари гаранција за враќање

Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ во рамките на 10 дена од купувањето, ние ќе рефундирање на вашите пари во целост.

Secure Payment

Безбедна онлајн плаќање

Ние ги користиме 100% безбедна и заверена плаќање процес на избори. Ние не поседуваат било која кредитна информации на сите. Ќе бидете во можност да ја преземете веднаш по нарачка.

%100 Customer Satisfaction

Задоволство гаранција

Ние се разбере последиците од добивање откриени, па SPYERA е дизајниран од земјата нагоре да биде undetectable и да работат сигурно во повеќето непријателски средини.


Цените ЧПП

Дали е ова едно плаќање?

Да, тоа е еднократно плаќање за лиценца должина ке го одберете. Автоматско претплата е задолжително за време на исходот.

Како можам да видам цените во мојата валута?

Ве молиме кликнете претплата должина на што сакате да ја купите. На следната страница ќе видите сите валути.

Дали имате пари гаранција за враќање?

Да, Ако поради некоја причина не сте задоволни со нашиот производ во рамките на 10 дена од купувањето, ние ќе рефундирање на вашите пари во целост.

Како да се обнови мојот претплата?

Ако не овозможи автоматско обновување опција за време на заминување, ќе треба да се постави обновување цел. Сметки обнови во 3 дена од денот на престанокот, не треба повторната инсталација.